درباره ما
شرکت زیست فن آوری ایتا صدرا (سهامی خاص) با هدف تكثير و توليد پايه ها و ارقام عاري از ويروس و بيماري ها در درختان ميوه و همچنين تحقيقات و توسعه در اين زمينه به عنوان يك شركت دانش بنيان در سال ۱۳۸۹ با مشاركت مركز دكتر جوزپه باتیستيني(ايتاليا) با قریب ۳۰ سال تجربه در زمینه تکثیر و تولید پایه ها و ارقام نهال های مثمر و غیر مثمر تاسیس گردید.
مرکز Vivai Dr.Battistini Giuseppe از جمله مشهور ترین تولید کنندگان نهال کشت بافتی اروپا و متخصص در تکثیر گونه های مختلف نهال می‌باشد که در اصلاح پروسه ریز ازدیادی و آخرین دستاورد های بیوتکنولوژی صاحب نظر می باشد. مرکز یاد شده با ده ها مرکز تحقیقاتی مشهور هسته داران و دانه داران همکاری علمی و تحقیقاتی فشرده دارد و دانش فنی مورد نیاز را در زمینه های تولید پايه ها و ارقام ميوه هاي هسته دار و دانه دار، خشكبار، ميوه هاي گرمسيري، ارقام جنگلي، گياهان زينتي و گل هاي شاخه بريده به شرکت ایتا صدرا عرضه می‌نماید.
در چند سال اخیر این شرکت قریب به ۳ میلیون نهال عاری از ویروس و۱۸ رقم گل رز هلندی تولید کرده است که با همکاری سازمان جهاد کشاورزی در ۲۴ استان کشور پسته و انار توزیع گردیده است.
این شرکت می تواند نیاز های نهال کشور را پاسخگو باشد و زمینه کسب درآمد قابل توجه ارزی واشتغال به کار فارغ التحصیلان کشاورزی را فراهم کند. نهال‌های سالم و عاری از ویروس می‌توانند، حیات باغداران را متحول کرده و تاثیر شگرفی بر جا بگذارند، خمیرمایه اصلی در تمام فعالیت‌های باغبانی نهال است و چنانچه بتوانیم از ارقام و گونه‌های مقاوم و پر ظرفیت در باغات استفاده کنیم، بی‌شک شاهد تحول کمی و کیفی چشم‌گیری در زمینه تولید محصولات باغی می‌شویم.اين شركت در حال توليد پايه هاي كشت بافتي درختان ميوه دانه دار و هسته دار و زیتون، انگور، عناب، انجیر و همچنين گل هاي زينتي مي‌باشد سایر برنامه های در دست اقدام شرکت ایتاصدرا